Kapcsoló órák, időzítők

p.gif (263 bytes)CLOCK50     50 programos, nyomógombról és PC-ről is felprogramozható, 3 kimenetes kapcsoló óra     updated : 2016.06.24

-2x16 karakteres LCD kijelző
- PC-s programozás lehetősége
- Három kimenetet vezérel (hálózati feszültség kapcsolására is alkalmas, 5 amperes relék)
- Kapcsolási programok a hét napjai szerint, vagy minden napra, vagy hétköznapra, hétvégére érvényesen
- Heti vagy napi ismétlések lehetősége
- Időzítés lehetősége 1-től 59 másodpercig

A programozást a billentyűkön, vagy egy PC-n futó programon keresztül végezhetjük el.. (Soros/RS232 porton, vagy - ha ez nincs - egy USB/RS232 adapterrel)

A beprogramozott dátum adatok a mikrokontroller EEPROM-jába íródnak, és az időmérés sem szakad meg egy esetleges áramszünet esetén sem.

Hét napja szerint, PC-rõl programozható kapcsoló óra, LCD kijelzõvel, 50 programhellyel, három relés kimenettel :

Dobozolva :
Programmable clock with AT MEGA 8515 microcontroller.

Ismertetés, árak. és a dokumentáció

p.gif (263 bytes)CLOCK50MP3     50 programos, nyomógombról és PC-ről is felprogramozható kapcsoló óra, 3 relés, és audió kimenettel     updated : 2016.12.01

Az iskolai csengető óra, csengető automata alkalmazásoknál a berregést egyre gyakrabban váltja fel egy dallam lejátszása. A COMPU51 kapcsolóóra kiegészítve egy MP3 lejátszóval a CLOCK50MP3 Három relés kimenetet vezérelel, a relék kapcsolásával együtt indítható egy-egy MP3 fájl is.

-2x16 karakteres LCD kijelző
- PC-s programozás lehetősége
- Három kimenetet vezérel Hálózati feszültség kapcsolására is alkalmas, 5 amperes relék, és/vagy három tetszőlegesen feltölthető hangjel. (MP3 fájl.)
- Heti vagy napi ismétlések lehetősége
- Időzítés lehetősége 1-től 59 másodpercig

Hét napja szerint, PC-rõl programozható kapcsoló óra, LCD kijelzõvel, 50 programhellyel, három relés, és hanglejátszó kimenettel :

Dobozolva :
Programmable clock with MP3 player function.

Ismertetés, árak. és a dokumentáció

p.gif (263 bytes)MIKRO-PIC  Digitlis kapcsoló óra, időzítő 1 relés kimenettel updated : 2016.06.02

LED kijelzős óra, időzítő. Vagy perc/másodperces időzítő. Vagy bomba időzítő. Vagy napos időzítő.

Digitális óra, idõzítõ, MICROCHIP PIC16F84 mikrokontrolerrel :
Digital clock, timer with MICROCHIP PIC16F84 microcontroller.

Ismertetés, árak. Dokumentáció : <picmikro.zip>

p.gif (263 bytes)MIKRO-5  updated : 2017.05.22

LED kijelzős óra/perc, perc/másodperc, másodperc/tizedmásodperc időzítő.

Vagy számláló.

És van, amikor az időzítést kombinálni kell a számláló funkcióval. Fordulatszám mérő határérték figyeléssel.

Idõzitõ óra/perc, perc/másodperc, vagy másodperc/tized másodperc felbontással, 1 relés kimenettel, számláló, fordulatszám méro ATMEL 89C2051 mikrokontrolerrel.

Programmable digital timer hour/min., min./sec. with one relay outputs, 89C2051 microcontroller.

Ismertetés, árak. Dokumentáció : <mikro5.zip>

p.gif (263 bytes)MIKRO-35    updated : 2005.11.23

Digitális óra, idõzítõ, dallamcsengõ, számláló INTEL 8035 mikrokontrolerrel.
Digital clock, timer, tone generator, counter with INTEL 8035 microcontroller.

Ismertetés, árak. Dokumentáció : <mikro35.zip> FREE ! Kapcsoló óra, idõzítõ, dallamcsengõ program (BIN)

Az alappanel fényképe , és a LED kijelzõ

A mikrogép mint dallamcsengõ .

További információ, megrendelés: Torkos Csaba, 8100 Várpalota, Táncsics u. 7. Telefon: 30/9-472-294 (egész nap, 8-23 óráig), valamint napközben a 88/473-784 számon. Email : info@mikroklub.hu Internet: http://www.mikroklub.hu

mirror site: http://www.eprom.hu

vissza_alap1.gif (1119 bytes)