Néhány olyan feladat amit megrendelére készítettünk el:

Csillagászati távcsővet mozgató léptető motor vezérlés. A fő feladat egy 4 tizedesjegyig pontos fordulatszám előállítása volt.

Soros nyomtató helyére köthető adatgyűjtő kártya a GANZ mérőgyár részére. A nyomtatónak küldött adatot egy RAM memóriába menti, onnan az egy PC-vel kiolvasható, file-ba irható.

Mosógép vezérlés. 24 relés kimenetű vezérlőkártya, PC-n megszerkeszthető, betölthető mosási programmal.

Autóriasztó PIC 16F628-al, ugrókódos (HCS) kulccsal. Programozható bemenetfigyelések, szirénahang stb.

Autó immobiliser PIC 16F628-al, ugrókódos (HCS) kulccsal. Programozható bemenetfigyelések, szirénahang stb.

Egy komplett szennyvízkezelő rendszer egy német cég részére. Három szivattyú, és egy levegőztető pumpa automatikus, és kézi vezérlése, esemény és hibanaplózással.

Munkadarab szálitószalag vezérlés egy cipőgyár részére.

Grafikus képernyő - LCD pontmátrix, és vákum fluoreszcens - autocomputerhez

Kódzár páncélszekrényhez.

Hőfokszabályzók (Keltetőgépekhez, sterilizáló tartályokhoz a SÁGA FOODS Rt-nek)

További információ, megrendelés:

Torkos Csaba, 8100 Várpalota, Táncsics u. 7.

Telefon: 30/9-472-294 (egész nap, 8-23 óráig), valamint napközben a 88/473-784 számon.

Email : mikroklub@vnet.hu Internet: http://www.mikroklub.hu

vissza_alap1.gif (1119 bytes)